Taşıma Elemanı Gönderme

Genç ve dinamik yapısı ile ekip ruhunu benimsemiş deneyimli eleman kadrosu ile evden eve nakliyat sektöründe örnek alınacak çalışmalar yapmaktayız. Müşteri potansiyelimize en iyi hizmeti sunmanın yanında aynı hizmeti yapan evden eve nakliyat firmaları içinde destek oluşturmaktayız. Disiplinli çalışma prensiplerinin ekibimize katmış olduğu tecrübe sayesinde taşıma elemanı gönderme işlemlerinde geniş bir servis ağı oluşturmaktayız.

Ev eşyası ve ofis eşyası taşıma işlemini yapan nakliye elemanı tedarik etme konusunda kaliteli bir yol izlemekteyiz. Şehir içinde her noktaya taşıma elemanı gönderme faaliyeti gerçekleştiriyoruz. Kullanılan nakliye elemanları taşıma, montaj, demontaj, paketleme, istifleme işlerinde gerekli eğitimleri almış kişilerden oluşmaktadır.

Evden Eve Nakliye Eleman Desteği

Evden eve nakliyat çalışmalarımızda kendi faaliyetlerimizin yanı sıra şehir dışından eşya getiren firmalara deneyimli nakliye elemanı desteği verilmektedir. Firma bünyemizde deneyimli, teknik donanımı yüksek, emniyet kurallarına hakim, işinin ehli nakliye elemanları bulunmaktadır. Firmamıza müracaat eden farklı firmaların montaj, taşıma, yükleme, boşaltma, paketleme elemanı konusunda sayı gözetmeksizin eleman desteği verilmektedir.

Evden eve nakliyat firmamız bünyesindeki elemanlar fiziki kabiliyeti yüksek, sağlıklı, ehliyetli, sigortalı kişilerden oluşmaktadır. Taşımacılık sektöründe sürekli gelişen faaliyetlere yönelik gerekli eğitimleri kurs merkezlerinde yönetmeliklere uygun bir şekilde öğrenmeleri sağlanmaktadır. Elektrik, mobilya, aksesuar söküm ve montaj işlerinde çalışan nakliye elemanı transferi yapılırken firmamızın kalitesini zedelemeyecek profesyonel naklîye elemanları destek olarak verilmektedir. Sadece nakliye elemanı hizmeti ile sınırlı kalmayan eleman desteği kapsamında şoför, eşya asansörü operatörü, eşya asansörü, araç kiralama desteği de sağlanmaktadır.

7/24 Taşıma Elemanı Desteği

Evden eve nakliyat firmamız merkezinde bulunan taşıma elemanları yükleme, ambalajlama, mobilya montajı, taşıma hizmetlerini disiplinli bir şekilde yapmaktadır. Şehir dışından nakliye hizmeti gerçekleştiren diğer firmalara uzman nakliye elemanı desteği sağlanmaktadır. Günün her saatinde hizmete hazır olan nakliye elemanları kiminle çalıştığına değil, yaptığı işin kalitesine odaklanarak faaliyet göstermektedir.

Firmamız taşımacılık, marangoz hizmetleri, asansörlü taşıma hizmetleri, paketleme hizmetleri yapan elemanlara yönelik gelen talepleri sigortalı, deneyimli elemanlarla karşılamaktadır. Farklı firmalara nakliye elemanı olarak gönderilen personelimiz kendi firmamız bünyesinde çalışır gibi disiplinli, emniyetli, iş ve işçi sağlığını koruyucu çalışmalar gerçekleştirmektedir.