Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası yapılan evden eve nakliyat çalışmalarının en bilindik güvenilir adresini oluşturmaktayız. Kuruluşumuzdan bugüne kadar taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet üreten profesyonel ekibimiz emniyetli çalışmanın görünen yüzünü oluşturmaktadır. Uzun mesafelere eşya nakliyatı yaparken modern ekipmanlar, son model araç filosu, profesyonel sürücüler güncel nakliyecilik anlayışı kapsamında sınırsız hizmet oluşturulmaktadır.

Yurt genelinde bütün şehirlere ve yerleşim birimlerine hızlı, memnun edici, emniyetli, garantili çalışmalar ile eşya transferi yapılmaktadır. Nakliyecilik faaliyetlerinin olmazsa olmazlarından modern araç oluşumu her boyutta farklı işlevlere sahip tam donanımlı araçlarımızla hizmet oluşturuyoruz.

Profesyonel Şehirlerarası Taşımacılık

Evden eve nakliyat işlerinde karşılıklı güven teşkil edebilmek için öncelikle şeffaf olmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda müşterimiz olan veya olmayan herkese evden eve nakliyat hakkında bilgi aktarımı yapmaktayız. Bunların en başında müşteri temsilciliklerimiz aracılığı ile nakliyat fiyatları hakkında en güncel bilgileri alabilirsiniz. Taşınma prensiplerini evden eve nakliyat işlerinde dikkat edilmesi gereken hususları net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Şehirlerarası nakliye aşamalarında eşyaların yerinde muayenesi, ücretsiz ekspertiz hizmeti, nakliye fiyatı belirleme, güzergah belirleme, teslimat süresi net bir şekilde oluşturulur. Müşterilerimiz ile mutabakat sağlandıktan sonra eşyalar firmamız sorumluluğuna girmektedir. Bu aşamasan sonra eşyaların sökülmesi, paketlenmesi, asansörlü taşımacılık işlemlerinin yapılması, araçlara istifleme, yolculuk, montaj işlemleri, müşteri onayı çağdaş nakliyecilik prensiplerine uygun şekilde yapılır.

Sigortalı Şehirlerarası Taşıma

Şehirlerarası nakliye çalışmalarında konforlu, güvenli, hızlı hizmet anlayışıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Özellikle uzun mesafelere taşınacak eşyaların yol güzergâhında tekerleklerin düşeceği çukur, yağmur, kar, buzlanma, teknik aksaklıklar, hırsızlık ve doğal afetler göz önünde bulundurularak eşya sigortalama işlemi yapılır. Bütün bu olumsuzluklar göz önünde tutularak eşyalar eşya sahiplerinin gözetiminde sigorta ekspertizleri değerlemesinde sigortalama kapsamına alınır.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Taşımacılık sektöründe evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken öncelik 1+1, 2+1, 3+1 eşya boyutlaması dikkate alınmaktadır. Standart nakliye fiyatlarının yanında asansör kurulumu ve müşterilerin talebi doğrultusunda gerçekleşen ek hizmetler fiyat belirlemesinde etkileyici faktörlerdir. Bu faktörler evden eve nakliyat firması yönetim kadrosu tarafından değerlendirilerek fiyat teklifi sunulur. Eşyaların taşınma mesafesi, kullanılacak araç boyutu, personel sayısı gibi hususlarda fiyatı etkilemektedir. Bu nedenle birçok firmadan teklif aldıktan sonra en makul değerlerin firmamız tarafından verildiği görülecektir.