Şehir İçi Taşıma

Bölgenin en gözde nakliyat firmaları arasında ilk sırada yer alan firma olarak şehir içi taşımacılıkta örnek davranışlar oluşturmaktayız. Şehir içi nakliyat işlemlerinde kalite politikası olarak çevreyi tanıma, memnunu müşteri yüzü oluşturma taşımacılıkta evrensel standartları yakalama hedefindeyiz. Gün geçtikçe şehir içi nakliyat çalışmalarına daha çok ağırlık vermekte müşteri kitlemizi genişletme yolunda memnuniyet verici çalışmalar yapmaktayız.

Şehir İçi Evden Eve Taşıma

Aynı şehir içinde yer değiştirmesi gereken eşya ve ürünlere hızlı, emniyetli ve ekonomik taşıma işlemi uygulamaktayız. Eşyalarda ortaya çıkabilecek hasar ve deformasyona karşılık düşme, kırılma, çarpma gibi olumsuzluklara yönelik bütün tedbirler alınmaktadır. Mesafe ne olursa olsun eşya sigortalama faaliyeti sigorta mevduatlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle yoğun trafik göz önünde tutularak kazalardan doğacak bütün zararlar nakliyat sözleşmesi kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi evden eve taşınma işlemlerinde modern araçlar kullanılmaktadır. Mesafenin kısa olması doğa olaylarını göz ardı etmemizi gerektirmemektedir. Profesyonel ekip ve kaliteli paketleme ürünleri kullanılarak kısa mesafeli şehir içi nakliyat işlemlerinde dahil olmak üzere detaylı paketleme işlemleri yapılmaktadır. Şehir içi eşya taşıma faaliyeti kapsamında ev eşyası, okul ve yurt eşyası, tekstil ve gıda ürünleri, makine yedek parça muhteviyat, ağır sanayi ürünleri karayolları taşımacılık yönetmeliklerine uygun bir şekilde nakliyesi yapılmaktadır.

Şehir İçi Sigortalı Taşıma

Şehir içi evden eve nakliyat kalitesini yükseltmek müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmak amacıyla eşya sigortalama prosedürleri kusursuz bir şekilde uygulanmaktadır. Profesyonel şehir içi taşıma hizmeti veren firmamız modern araçlar kullanarak en dar ara sokaklara girmekte, çevreye zarar vermeden ve güncel yaşamı engellemeden sigortalı ve emniyetli taşımacılık faaliyetini gerçekleştirmektedir. Özellikle farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek farklı ebattaki ve işlevsel niteliği farklı araçlarla hızlı ve emniyetli nakliye işlemi yapılır.

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Şehir içi evden eve nakliyat çalışmaları olarak beyaz eşya, evcil hayvan, piyano, ofis eşyası, çelik kasa, ev eşyası gibi ürünler emniyetli bir şekilde taşınmaktadır. Çeşitlilik gösteren bu ürün yelpazesine şehir içi nakliyat fiyatları uygulanırken mesafe, yükseklik, kullanılacak ambalaj malzemesi, taşıma elemanı, zaman çizelgesi, sigorta prim bedelleri değerlendirilerek fiyat belirlemesi yapılmaktadır.