Evden Eve Nakliyat

İnsan hayatında taşınmak modern yaşam koşullarının rutin faaliyetlerinden birisidir. Özellikle ev eşyası taşımak isteyen kişiler en az zararla en hızlı şekilde taşınmayı hayal eder. Bu hayalinizi sinirlerinizi harap etmeden ekonomik durumunuzu yıpratmadan kusursuz bir şekilde yerine getiren evden eve nakliyat firması olması özelliğine sahibiz. Nakliyat işlerinde güvenli ve garantili taşımacılık kalite politikasını sınırsız bir şekilde yerine getirmekteyiz.

 Taşınma süreci içerisinde eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza teslim ederek sürecin devamını arkanıza yaslanıp izleyebilirsiniz. Eşyaların demontaj, paketleme, taşıma ve montaj sürecinde iş ve işçi güvenliğini maksimum seviyede sağlamaktayız.

 

Deneyimli Personel Uzman Kadro

 

Evden eve nakliyat faaliyetlerinde taşıma, paketleme, istifleme, montaj ve demontaj işlerinde deneyimli profesyonel elemanlar kullanılmaktadır. Evden eve nakliyat işlerinde vasıfsız eleman kullanımı firmamız misyonuna ve vizyonuna aykırı bir düşüncedir. Nakliyat işlemlerinde bütün prosedürler gerektiği gibi yürütülmekte elemanlar mesleki eğitimlere tabi tutulmaktadır. Emniyet tedbirlerini en üst seviyede uygulayan sorumluluk sahibi, ekip ruhunu benimseyen elemanlarla evinizi, işyeri eşyalarınızı, parça eşyalarınızı kaliteli bir şekilde taşıma işlemine tabi tutmaktayız.

 

Yönetmeliklere Uygun Taşımacılık

 

Evden eve nakliyat faaliyetlerinde sürücüler, taşıma elemanları, paketleme elemanları evrensel standartlar kapsamında kalite ilkelerine uygun hizmet ortaya çıkarmaktadır. Ulaştırma bakanlığı vergi kanunları, taşımacılık yönetmelikleri, Türk ticaret kanunu kapsamında uygun görülen bütün mevzuatlara uygun çalışmalar yapılmaktadır. Özellikle sürücü niteliğindeki elemanların psikoteknik uygulamaları periyodik olarak yapılmaktadır.

 

Tüm Eşyalara Nakliye

 

Evden eve nakliyat kapsamında her ürüne nakliye politikasını izlerken mesafe ve yükselti kavramlarına asla takılı kalmıyoruz. Kanunlara ve yönetmeliklere uygun şekilde taşınabilir tüm eşyalara nakliye hizmeti vermekteyiz. Evden ev nakliye çemberi içerisinde ev eşyasından, ofis eşyasına, ağır sanayi ürünlerinden, kurumsal eşyalara kadar her eşya grubuna en kaliteli nakliye prosedürleri uygulanmaktadır.

Her Noktaya Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmet detayları kapsamında şehir içi ve şehirlerarası tüm noktalara hızlı, güvenli, kanunlar nezdinde uygun bir hizmet çizgisi oluşturulmaktadır. Bu çizgide müşteri memnuniyeti hedefinden sapmadan gerçekleştirilmektedir. Şehir içi taşımacılığı kapsamında mahalle arası dahil olmak üzere semt ve beldeler arasında kusursuz nakliye hizmeti verilmektedir. Şehirlerarası nakliyat işlerinde yılların tecrübesini üzerinde taşıyan firma olarak sigortalı, asansörlü modern taşımacılık anlayışı uygulanmaktadır.