Fikirtepe Nakliyeciler

Fikirtepe Nakliyat 

Taşınma esnasında, güvenilir bir nakliye firması ile çalışmak gerekir. Bunun için Fikirtepe Nakliyat olarak her zaman yanınızdayız. Uzman kadromuz, size her zaman kaliteli bir hizmet sunmayı hedefler. Bunun için ekibimiz profesyonel şekilde çalışır. Kadromuz, taşıma konusunda gereken eğitimi almıştır. Ekibimiz aynı zamanda, paketleme konusunda da uzmandır. Paketleme yaparken kullandığımız ambalajlar oldukça kalitelidir.

Eşyalarınızın zarar görmemesi için, en iyi olanı yapmaya çalışıyoruz. Nakliye için bize başvurulduğu zaman ilk olarak sigorta poliçesi imzalıyoruz. Olası bir maddi hasarda, bunu firmamız karşılıyor. Bu şekilde güven ilkesi ile hareket etmiş oluyoruz. Piyasada insanların iyi niyetlerini etkileyen, korsan şekilde çalışan nakliye firmaları bulunuyor. Biz sigortalı şekilde çalıştığımız için, sizleri bu kaçak firmalardan korumuş oluyoruz.

Fikirtepe Nakliyat Eşya Taşıma 

Fikirtepe Nakliyat, güvenilir ve sorunsuz şekilde eşya taşımanın adresi. Eşyalarınız taşınırken özenle paketlenerek, taşıma aracına yerleştirilir. Evden eşya indirme sırasında, asansörlü nakliye aracı kullanılır. Bu sayede yüksek katlardan bile taşınırken, eşyalarınız kolaylıkla taşınır. Aynı zamanda zarar görmemiş olur. Eşya taşıma hizmetimiz hem şehir içi hem de şehirlerarası olabilir. Eğer taşımadaki eşya sayınız azsa, ekibimiz size bu konuda da yönlendirecektir.

Her konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Çeyiz eşyası, beyaz eşya, öğrenci eşyası gibi türü ne olursa olsun tüm eşya taşıma konusunda hizmetimiz mevcuttur. Eşya ne olursa olsun, itinalı davranılarak, tarafınıza sorunsuz şekilde teslim edilir.

Fikirtepe Nakliyat Ofis Taşıma 

Fikirtepe Nakliyat olarak, ofis taşımacılığı konusunda da bize rahatlıkla güvenebilirsiniz. Önemli eşya, evrak ve tüm kaliteli ofis eşyalarınız özenle paketlenir. Paketleme işlemi yapılırken numaralandırma yapılır. Bu sayede aradığınız eşyayı rahatlıkla bulmanız sağlanır. Önemli eşya ve evraklarınızın kaybolmaması için gerekli önlemler alınır. Her konuda hassas ve titiz şekilde çalışıyoruz.

Ofis eşyaları biraz daha maliyetli olduğu için biz de en az sizler kadar eşyalarınızı taşırken özen gösteriyoruz. Kaliteli bir çalışma ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Yıllarca nakliye konusunda tecrübe sahibi olan ekibimizle, her zaman titiz şekilde hareket ediyoruz.

Fikirtepe Nakliyat Parça Eşya Taşıma 

Fikirtepe Nakliyat olarak, parça eşya taşıma konusunda bizden hizmet alabilirsiniz. Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti, diğer hizmetlere göre oldukça ekonomiktir. Sigortalı ve garantili nakliye işlemimiz, parça eşya taşıma hizmetinde de aynı şekildedir. Eşyanızın sayısına göre maliyet durumu belirlenir. Araçlarımızda eşyanın fazlalık ya da azlık durumuna göre, boyut farklılığı olabilir.

Her türlü eşyayı taşımak için, geniş bir araç filosuna sahibiz. Ücret konusu, araç boyutlarına göre de farklı olabilir. Her konuda, firmamızla iletişime geçerek, gereken bilgileri almanız mümkündür. Ekibimiz aklınızdaki her soru işaretini cevaplayacaktır.

Fikirtepe Nakliye 

Firmamızdan aldığınız nakliye sürecinin sorunsuz olacağının garantisinin veriyoruz. Yıllardır, sahip olduğumuz uzman kadromuz ve tecrübemiz sayesinde bu güveni müşterilerimiz üzerinde sağlıyoruz. Firmamız deneyimli ve eğitimli ekiplerle çalışıyor. Fikirtepe Nakliyat olarak, gerek ambalajlama, gerek taşıma konusunda en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Tüm hizmetlerimiz sistematik şekilde ilerler. Planlı şekilde hareket ediyoruz. Eşyalarınız hem hatasız hem de hızlı şekilde taşınır. Pratik olma durumu, sizler için de avantaj sağlar. Daha hızlı şekilde yerleşmenize yardımcı olur.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Bu sayede eşyalarınız yerinde görülüp, size daha net bir fiyat söylenmiş olur. Sizde güven içinde bize eşyalarınızı teslim etmiş olursunuz. Daha sonra sizin belirlediğiniz tarih ve saatte gerekli adrese geliriz. Sonrasında taşıma işlemi gerçekleşir. Büyük ya da kırılacak türdeki eşyalarınız, korumalı şekilde paketlenir. Taşıma işlemi devam ederken, bir yandan gerekli baza, gardırop, vitrin gibi eşyalarınızın sökülme işlemleri devam eder.

Eşyalar tamamen eve taşındıktan sonra, aynı ekibimiz, sökülen eşyalarınızın monte işlemini de gerçekleştirir. Tüm işlemlerimiz sorunsuz şekilde yapılmaya çalışılır. Eğer, iş yeri ya da ev tahliyesi gibi sorunlar yaşıyorsanız, bunun için gerekli eşya depolarımızda mevcuttur. Güvenle bizlere eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Sonrasında, dilediğiniz zaman tekrar eşyanızı alabilirsiniz.

Fikirtepe Nakliyat, sizlere kalite standartlarında bir hizmet sunuyoruz. Cazip fiyatlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için uğraşıyoruz. Dilediğiniz zaman bize ulaşarak, gerekli hizmeti isteyebilirsiniz. Tam anlamıyla, müşteriyi memnun etmek bizim için oldukça önemli.