Esentepe Evden Eve Nakliyatçılar

Esentepe Nakliyat, Oldukça stresli bir süreç olan eşya taşıma işlerini Esentepe nakliyat sizlere kolaylaştırıyor. Ayrıca birçok hususta size yardımcı olarak, stresinizi azalttığı gibi sorumluluklarınızı da üstleniyor. Siz özel eşyalarınızı toplamak ve ayarlamak ile ilgilenirken, bizlerde kaba eşyaların sökülmesini ve paketlenip sarılmasını üstleniyoruz. Böylelikle hep birden elden tutunarak işlerinizin daha pratik bir şekilde ilerlemesine yardımcı oluyoruz. Esentepe nakliyat tercih edenler istedikleri vakitte yeni ev yada ofisine geçerek hiç bir işinde aksaklık dahi yaşamamış oluyor.

Esentepe Nakliyat Eşya Taşıma

Esentepe nakliyat olarak hem mobilya ve beyaz eşyalarınızı, hemde kolilenmiş eşyalarınızı istediğiniz bölgeye taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. Bilhassa kırılacak malzemeleri belirttiğiniz de ayrıca özen gösteriyoruz. Hem kendi evinizden taşırken hemde yeni yerine yerleştirirken tıpkı kendi eşyamız gibi benimsiyoruz. Bu sayede eşyalarınız sizden alındığı gibi güvenle ve sağlam bir şekilde size iade ediliyor. Eşya taşıma işinde profesyonel ekibimiz ile daha pratik ve hızlı hizmet sunuyoruz. Hiç bir işiniz aksamadan dilediğiniz vakitte işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Esentepe Nakliyat Ofis Taşıma 

Esentepe nakliyat sadece ev eşyalarınızı değil, aynı zamanda farklı yapıda olan ofiste ki eşyalarınızı taşımak hususunda da sizlere yardımcı oluyor. Ofisler evlere nazaran az eşyaya sahip olsa da daha detaylı ve özel eşyaların yüklü miktarda olduğu bölümlerdir. Bu sebeple sizin için değerli olan özel eşyalarınızı ve yanısıra mesleğiniz ile alakalı olan evrak gibi eşyalarınızı da güvenle teslim edebilirsiniz.

Sizden alınan eşyalarınız başlarına herhangi bir zarar gelmeden yine tıpkı paketlendiği gibi size teslim edilecektir. Zira nakliye işlemlerinde güvenin önemi oldukça büyüktür. Sizlerde aklınız kalmadan eşyalarınızın en iyi şekilde taşınması, yüklenmesi ve tekrar size iade edilmesini istiyorsanız, bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Taşıyacağınız ofis malzemelerinize titizlikle dikkat ederek size ulaştırma teminatını bizden alabilirsiniz.

Esentepe Nakliyat Parça Eşya Taşıma 

Bazen kullanmadığınız fazla eşyalarınızı, bazen de yenisiyle değiştirdiğiniz eski eşyalarınızı eğer farklı bir yere taşımak istiyorsanız Esentepe Nakliyat olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Zira evin içinde yük olup fazla yer kaplayan eşyaların çıkarılarak daha güzel bir düzen yapılması için farklı yerlere taşınması gerekecektir. Sizin belirlediğiniz yerlere ulaştırmamamızı istediğiniz parça eşyaları bize emanet edebilirsiniz. Böylelikle hem onlarda aklınız kalmayacak, hemde evinizde istediğiniz düzeni kurabileceksiniz. Yanı sıra bu işlem sadece sizlerin rahatlığı ve evin düzeni açısından sağlıklı olmayıp, parça eşyalarınızın küflenmemesi veya üst üste istif edilerek zayi olmamasına da sebebiyet verecektir.

Esentepe Nakliyat İle Pratik Hizmet 

Nakliyat işlemlerinde dikkat edilmesi gereken ve firmada aranması gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi pratik ve hızlı hizmet veren bir kurum yardımıyla gerçekleşmesidir. Zira pratiklik hem eşyalarınızın herhangi bir zarara uğramamasına, hem de işini iyi yapan uzman kadronun  daha hızlı şekilde işlemleri tamamlamasına vesile olacaktır. Bu nedenle Esentepe Nakliyat olarak seçkin kadromuz sayesinde pratik şekilde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Özenle Paketleme Hizmeti 

Nakliyat işlemleri sırasında eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için paketleme aşamasına özellikle dikkat etmek gerekir. Örneğin cam ve porselen eşyaları paketlemeden önce mutlaka gazete ya da balonlu naylon gibi ek bir malzemeye sarıp ondan sonra paketlemek gerekir. Böyle olduğu zaman daha sağlıklı tedbir alınmış olacaktır. Bizler de nakliyat hizmeti olarak eşyalarınızı paketleme hususunda size özenle yardımcı oluyoruz. Hatta beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız taşınma esnasında çizik dahi almasın diye büyük kalın örtülerle sarıp bağlayarak taşımaya gayret ediyoruz.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir? 

Nakliye hizmeti sunduğumuz vakitte hem müşterilerimizin bütçelerine hem de çalışanlarımızın gayretini hesaba katarak ortak ve adil fiyatlar belirlemeye gayret ediyoruz. Fiyatlar belirlenirken öncelik olarak iki mesafe arasındaki kilometre hesaplanır. Sonrasında taşınacak malzemenin miktarı ve büyüklüğü de hesaba katılır. Mesela bir evi taşımak ofis eşyalarını taşımaya nazaran daha fazla fiyat çıkartacaktır.

Bu gibi ayrıntılara inceden inceye dikkat ettikten sonra en uygun ve makul fiyatlar belirlenir. Bu şekilde davranmanın sonucunda işimizde emin adımlarla ilerleyerek, müşterilerimizle aramızdaki hususi bağın korunmasına gayret ediyoruz. Sizlerde bizi güvenle tercih edebilir ve nakliye hizmetine ihtiyaç duyduğunuz da iletişime geçebilirsiniz.

 

Formun Üstü

Formun Altı