Çeliktepe Nakliyat Firması

Çeliktepe Nakliyat _Nakliye Firması

 

İRTİBAT NUMARALARIMIZ : 0 531 390 38 93   /   0 532 363 67 70

Çeliktepe Nakliyat Firması, Kurumsal kimliğimiz uzman personel kadromuz ve yılların vermiş olduğu başarılı tecrübelerimiz ile değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm taşıma ve nakliye hizmetlerini Asansörlü, Sigortalı olarak hızlı ve güvenli biçimde istenilen yeni adreslerine hasarsız ve sorunsuz ulaştırma hizmetini satın alabileceğiniz güvenilir nakliye firması. Sizlerin talep ve istekleriniz doğrultusunda taşıma hizmetini planlayarak bu sistemde çalışmalarımızı icra etmekteyiz. Geniş araç filomuz ve uzun yol deneyimi olan nitelikli Şoförlerimiz ile her türlü Evden eve nakliyat, Ofis taşıma, Parça eşya taşıma, Tekstil taşıma, Eşya depolama, eşya ve yük taşıma hizmetini İstanbul geneli her noktaya ve Şehirler arası olarak gece gündüz demeden dolaşarak yeni adreslere güvenle taşımasını yapmaktayız. İlk önceliğimiz olan Çeliktepe Evden Eve Nakliyat, Hizmetinde çalışma ekimiz ile tüm yaşam alanlarınız oluşturan ev eşyalarınızı toparlayarak A dan Z ye paketleme ve ambalajlama yapılarak eşyalar nakliye yolculuğuna korunaklı bir şekilde hazırlanmaktadır. Büyük küçük tüm eşyalar tek tek büyüklüğüne uygun ambalajlara sarılmaktadır. Tüm elektronikli ve marangozlu ev eşyalarında taşıma öncesinde Demonte yapılıp taşıma sonrası yeni evinizde Montaj ve Kurulum işlemleri titizlikle yapılarak teslim edilmektedir. Özel elbise ve ütülü kıyafetleriniz bozulmadan ve kırışmadan  yeni evinize taşınması için portatif dolap ve kutulara dizilerek Askılı elbise taşıma yapılır. Birden fazla yüksek katta olan ev ve ofislerin konforlu ve güvenli taşınması için teknolojik araçlardan faydalanarak Asansörlü modern taşıma işe eşyalarınız sorunsuz taşınır. Yapılan tüm çalışmalarımızda alınan tüm güvenlik önlemlerine ek olarak firmamız adı altında ve anlaşmalı olduğumuz Sigorta Acentesinin güvencesi altında geniş kapsamlı hasar Sigorta Garantisi altında güvenle taşıma sağlanmaktadır.

 

Çeliktepe Nakliyat

 

Güler yüzlü personel ekibimiz ile evden eve taşıma hizmetinin yanı sıra müşterilerimizin çalışma alanlarını oluşturan ofis ve büroların taşınmasını en yüksek kalite düzeyinde yaparak sizler işlerinizden geride kalmadan Çeliktepe Ofis Taşımacılık, olarak biz görev almaktayız. Taşıma öncesinde uzman elemanlarımızın elleriyle tüm ofis eşyaları güvenli yeni ofisiniz taşımak için paketleme ve ambalajlama işlemini yaparak korunaklı bir şekilde hazırlanır. Dikkat isteyen ofis cihazları olan bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi, projektör, evrak, dosya, kasa, faks cihazı gibi hassas olan çalışma eşyalarınızı kendilerine uygun ambalajla ile paketlenerek diğer kaba olan eşyalardan ayrı bir şekilde dikkatle taşınmaktadır. Ofis taşıma hizmetini mesai saatleri dışında güvenle ve pratik bir şekilde günlük işlerinizden taviz vermeden tamamlayarak, ertesi günün çalışma saatlerine hazır bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Eşyaların fazlalık oranlarına uygun taşıma araç boyutuna, sayısına ve çalışma ekibine sahip olarak hizmet vermekteyiz. Tüm yapılan çalışmalar Sigorta teminatı altında güvenle yapılmaktadır. İster Şehir içi isterseniz de Şehirler arası istenilen adrese zamanında hasarsız teslimatı yapılır.

 

Çeliktepe Eşya Taşıma firmaları

Bizler müşterilerin artık günümüz koşulları altında satın almak durumda olmakta olduğumuz için sizleri de düşünerek taşıma hizmetlerimizi en uygun fiyat koşulları altında sizlere sunmaktayız. Genel ortalamaya oranla daha uygun fiyat aralıklarında sizlerin alım gücünüzü aşmayan taşıma ücretleri ile hizmetinizdeyiz. Çeliktepe Uygun Nakliyat, Olarak Fiyatları etkileyen çalışmalar da bazen ücretler farklılık göstermektedir Bunun sebebi, Evinizin ve Ofisinizin durumu, kat sayısı, eşyaların miktarı, personel ve araç sayısı, şehir içi ve şehirler arası taşıma mesafesine göre taşıma ücretlerimiz belirlenerek sizlere sunularak hizmeti satın almanız en iyi şekilde sağlanır. Her türlü danışmanlık ve Ekspertiz hizmetleri için 7/24 iletişim adreslerimizden bizlere rahatlıkla ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sizler Güvenle taşının diye bizler işimizin başında durmaktayız.

ÇELİKTEPE   –   İSTANBUL

GSM  : 0 531 390 38 93  –   0 532 363 67 70   7/24  HİZMET