Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Şehirler arası ve şehir içi nakliye hizmeti almak isteyen kişiler, araştırmaları sırasında parça eşya taşıma nedir? sorusu ile sıklıkla karşılaşmaktadır. Nakliye firmamız tarafından da verilmekte olan parça eşya taşıma hizmeti, normal standartlardaki bir ev eşyasına göre daha az olan ev eşyalarının aynı rotaya taşınacak farklı eşyalar ile birlikte taşınması işlemine verilen isimdir. Günümüzde adetli olmayan eşyaların taşınması için çok fazla bir alternatif bulunmaması nedeni ile, parça eşya taşıma hizmeti her geçen gün popülerlik kazanmaya başlamıştır. İlk hizmet alanı şehir içi olarak düşünülen parça eşya taşıma hizmetleri, zaman içinde yoğun talep alması nedeni ile tüm Türkiye genelinde hızla yayılmaya başlamıştır.

Firmamız, öğrenci, yazlık, bekar ya da çeyiz eşyaları gibi nitelendirebileceğimiz, yoğunluk olarak normal bir ev eşyasından daha az olan tüm eşyalarınızı rahat ve kontrollü bir şekilde taşımak için uzun yıllardır hizmet vermektedir. Parça eşya taşıma, kargo süreci ile kısıtlı kalmayıp, paketleme, montaj, kurulum ve yerleştirme işlemlerinin tamamını kapsamaktadır. Parça eşya taşıma hizmeti için detaylı bilgi ve fiyat almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı da, diğer nakliye süreçlerinde olduğu gibi sigortalı olarak taşınmaktadır.

Firmamızda Parça Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Verilmektedir ?

Firmamız, uzun yıllar boyunca komple evden eve nakliyat konusunda uzmanlık kazanmıştır. Fakat zaman içinde insanların ihtiyaçları doğrultusunda parça eşya taşımacılığı talepleri artmaya başlamıştır. Firmamız bu doğrultuda müşteri taleplerini tam anlamı ile karşılayabilmek için parça eşya taşımacılığı hizmeti vermeye başlamıştır. Müşterilerin hiçbir şekilde sorun yaşamaması adına parça eşya taşıma sistemlerinde de ürünler sigortalanmaktadır.

Firmamız, bu hizmeti verirken başvuruda bulunan tüm müşterilerin eşya ve güzergah listelerini inceleyerek, aynı rotada olan müşteriler ile birleştirmektedir. Firmamızda çalışan profesyonel ekip parça eşyaların paketlemesini dikkatli ve titiz bir şekilde yaparak, kısım kısım araçlara yüklemektedir. Bölüm bölüm araçlara yerleştirilen eşyalar, güzergah hesaplamaları yapılarak, en kısa sürede müşterilere teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Türkiye’nin önde gelen nakliye firmaları arasında yer alan firmamız, Türkiye’nin tüm illerine taşımacılık hizmeti vermektedir.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Çeşitleri Nelerdir ?

Taşıma sistemleri her zaman zahmetli ve çok adetli olmak zorunda değildir. Bu işlem kimi zaman ihtiyaç doğrultusunda parça ev eşyası ve birkaç koli olarak karşımıza çıkabilmektedir. Şehirler arası eşya taşıma fiyatları yüksekliği ve kişilerin taşınacak eşyalarının yoğunluğunun daha az olması parça eşya taşımacılığına olan ilginin artmasına sebep olmaktadır. Parça eşya taşıma fiyatları ürünlerin gideceği yer, ürünlerin boyutu ve ürün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Şehir içi parça taşıma hizmeti alacağınız zaman, paketleme ve taşıma işlemlerini kendiniz yaparak, nakliye maliyetlerinin büyük ölçüde azalmasını sağlayabilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetinin çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

-Tüm işlemleri nakliyeci yapar : Bu hizmet seçeneğinde paketleme, yükleme, yeni adrese teslim, paketlerin açılması ve yerleştirilmesi tamamen nakliye firmasına aittir. Tüm işi yükü ve sorumluluğu bu sistemde tamamen nakliyeciye aittir ve diğer yöntemlere göre daha maliyetli bir sistemdir.

-Paketleme müşteriye geri kalan tüm işlemler nakliyeciye ait : Bu hizmet şeklinde paketlemeyi müşterilerin yapması, evden eve nakliyat fiyatlarının azalmasına büyük oranda katkı sağlayacaktır. Fakat paketlemeyi siz yapacağınız için oluşabilecek hasarlar için nakliyeci sizleri sorumlu tutabilir. Bu durumun bilinci ile hareket ederek paketleme hakkında, nakliyeciden teyit alabilirsiniz.

-Sadece nakliye hizmeti almak : Eşyaların az sayıda olması sayesinde paketleme ve taşıma işlemlerini müşteri üstlenerek, firmamızdan sadece eşyalarınızın istenilen adrese götürülmesi hizmetini alabilirsiniz. Bu sayede paketleme ve taşıma masraflarını azaltarak nakliye ücretini büyük ölçüde azaltabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir