Ortaköy Nakliyat Firması

Ortaköy Nakliyat Firması

7/24   İLETİŞİM ADRESİMİZ   0 531 390 38 93  –  0 532 363 67 70

Ortaköy Nakliyat Firması, Olarak İstanbul genelinde değerli müşterilerimize haftanın her günü 24 saat diliminde Evden eve nakliye, Ofis taşıma, Tekstil, Her türlü eşya ve yük taşıma hizmetinde profesyonel elemanlarımız ile sizlere bu hizmeti sağlamaktayız. İletişim adreslerimizden bize kısa süre içinde ulaşarak ihtiyacınız olan çalışmayı belirterek Sigorta güvencesi altında alacağınız güvenilir firma. Ortaköy Evden Eve Nakliye, Uzman personel elemanlarımız ve modern taşıma sistemlerimiz ile bu süreci kolaylıkla atlatmanız da yardımcı olmaktayız. Nakliyenin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi için tüm ev eşyalarınızı korunaklı hale getirilerek taşımaya başlanmaktadır. A dan Z ye büyük küçük eşyalar sırasıyla paketlenip ve ambalajlara sarılarak istenilen adrese şehir içi veya şehirler arası dolaşarak hizmet sunmaktayız. Teknolojik aletlerin yardımıyla ev taşımacılık sürecini eskilerdeki gibi çok uzun süren ve zahmetle yapmamak adına birden fazla yüksek katlara ev eşyalarınızı zamandan tasarruf edilerek Asansörlü olarak taşıma yapılmaktadır. Usta elemanlarımız eşliğinde taşımacılık hizmetleri içinde Beyaz eşya ve mobilyalarda Demonte – Monte ve nakliye sonrası yeni evinizde titizlikle Kurulu olarak teslim etmekteyiz. Çelik kasa kapalı modern araçlarımız ile her türlü hava koşullarında tüm hızımızla sizlere sağlamak için işimizin başındayız. Ev taşıma hizmetinde önemli olan mutfak eşyaları yemek takımı, cam ve hassas olan eşyaları tek tek sarılarak paketlere yerleştirilip hasarsız olarak yeni mutfağınıza ulaştırmaktayız. Ortaköy Ev Taşıma, firmamız bu hizmeti sizlere sağlıklı ve titizlikle yapılmasının önemli olduğu kadar taşıma ücretlerinin de en uygun fiyatlar ile sizlere sağlayarak sizleri memnun etmekteyiz. Bizi arayın gerisini bize bırakın.

ortaköy evden eve nakliye

Ortaköy Ofis Taşıma, Çalışma alanlarınız olan işyerlerinizin büyütmek, yer değiştirmek gibi durumlarda günlük yapılan ilerinizden taviz vermemek için bir firmadan profesyonel yardıma ihtiyaç duymaktasınız, Bizler de bu sürede aktif olarak profesyonel elemanlarımız ve modern araçlarımız ile hizmet etmeye hazır durumdayız. Tüm ofis eşyaları titizlikle toparlama ve paketleme işleri dikkatle yapılarak taşıma esnasında olası risklere karşı korunaklı hale getirerek çalışmaktayız. Ortaköy Büro Taşımacılık, Evrak, dosya, bilgisayar, yazıcı gibi elektronik ve hassas eşyalar özel kutulara yerleştirilerek taşınmaktadır. Yüksek katlarda ve iş hanlarına ofis eşyaları Asansörlü olarak kısa süre içinde taşınmaktadır. Tüm bu taşıma ve nakliye hizmetinde Sigorta Poliçe güvencesi altına alınarak güvenli bir şekilde yeni yerine sevkiyatı yapılır. Elektronik malzemeler ve mobilyalarda Söküm – Montaj ve yeni ofisinize kurulum yapılır. İster şehir içi isterseniz de şehirler arası olarak güvenle hasarsız, kırıksız, eksiksiz olarak teslimatı yapılmaktadır. Ücretsiz Ekspertiz ve danışma hizmetleri için güvenle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ortaköy ofis taşıma

Ortaköy Parça Eşya Taşıma, Tüm parça olan ev ve ofis eşyalarınızı uygun fiyat garantisi ile taşınmaktadır. Parça olan mobilya, koltuk, kanepe, josefin, berjer, yatak takımı, çocuk odası, çeyiz eşyası, koltuk takımı, mal, koli, paket gibi ihtiyacınız olan eşya ve yüklerinize uygun araç ile İstanbul içi ve Şehirler arası güvenle dolaşarak satın alacağınız nakliye adresi. Profesyonel elemanlarımız, modern taşıma sistemi ve LÜX araç filomuz ile 7/24 hizmet etmek için işimizin başındayız. Müşteri memnuniyet vizyonu ile çalışan güvenilir nakliyatçılık, Arayın gerisini bize bırakın.

ortaköy parça eşya taşıma 

Adres ; Ortaköy   /   İstanbul

Gsm   ; 0 531 390 38 93